REGULAMIN

Szanowni Klienci!

Zanim zlecicie nam usługę zapoznajcie się poniższym regulaminem. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych nieporozumień, a ponieważ dbamy o wizerunek naszej firmy oraz jakość świadczonych usług bardzo zależy nam na tym, abyście byli Państwo zadowoleni z wykonanej usługi.

1. Firma aleCzyścimy.pl przyjmuje zlecenia prania tapicerki meblowej, samochodowej oraz dywanów i wykładzin wg określonego cennika zastrzegając, że ostateczna cena usługi zależna jest od wielkości, stopnia zabrudzenia mebla lub dywanu i jest ceną umowną.

2. Firma aleCzyścimy.pl nie gwarantuje usunięcia wszystkich plam (np. z kawy, herbaty, moczu, barwników spożywczych, bejcy, tuszu, smaru, kleju, tłuszczu itp.) zwłaszcza plam starych lub zapieranych domowymi sposobami lub nieodpowiednią chemią powodującą utrwalenie plamy. Pranie samodzielnie zapieranych wcześniej przez Klientów dywanów lub mebli może powodować jeszcze większe wybijanie plam na pranej powierzchni.

3. Firma aleCzyścimy.pl nie gwarantuje całkowitego usunięcia nieprzyjemnych zapachów np. moczu, kału, pleśni, grzybów, wymiocin, pomimo całej staranności oraz najlepszych środków i maszyn do prania tapicerek i dywanów.

4. Przy intensywnym użytkowaniu włókna dywanów i wykładzin polipropylenowych ulegają uszkodzeniu przez co powstają ciemniejsze obszary (ciągi komunikacyjne), rozdwojenia włókna lub wytarcia, będące normalnym procesem zużycia runa dywanu lub wykładziny, za które wykonawca usługi nie odpowiada.

5. Frędzle dywanów intensywnie użytkowanych, mogą ulec zniszczeniu, zżółknięciu lub przebarwieniu, za które wykonawca usługi nie odpowiada.

6. Dywany i wykładziny klejone, podklejane lub usztywniane mogą ulec rozklejeniu lub odklejeniu podczas procesu prania. Dywany takie są prane na odpowiedzialność Klienta. Firma aleCzyścimy.pl nie ponosi odpowiedzialności za tego typu dywany i wykładziny.

7. Dywany wiskozowe , ze względu na swoją delikatną konstrukcję, czyszczone są wyłącznie na ryzyko i odpowiedzialność zleceniodawcy.

8. Podczas prania , dywany wełniane lub usztywniane mogą nieznacznie stracić swoją sztywność lub ulec niewielkiemu skurczeniu.

9. Meble tapicerowane czyszczone są wyłącznie w miejscach, do których istnieje nieograniczony dostęp ssawki urządzenia czyszczącego, gdyż urządzenie piorące ma ograniczoną moc ssania i każdy dodatkowy ciężar (nacisk gąbek i poduszek) zmniejsza skuteczność odsysania roztworu płuczącego.

10. Meble przed usługą powinny zostać przygotowane poprzez opróżnienie pojemników na pościel, a także usunięcie brudu, zalegającego piasku i innych przedmiotów pod lub wokół mebla co może skutkować porysowaniem podłogi, za co Zleceniobiorca nie bierze odpowiedzialności.

11. Pranie całości mebla odbywa się tylko i wyłącznie w przypadku rozkręcenia mebla przez Klienta na poszczególne elementy.

12. W przypadku prania dywanów lub wykładzin w domu, Klient ma obowiązek usunąć wszystkie meble, kable i inne urządzenia utrudniające wykonanie usługi we własnym zakresie.

13. Firma aleCzyścismy.pl nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte dywanu, wykładziny tapicerki meblowej lub samochodowej (wadliwe farbowanie, wady konstrukcyjne, obszycie, niewłaściwe oznaczenia producenta).

14. Opłata za wykonaną usługę pobierana jest w całości po wykonaniu usługi.

15. Reklamacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej, najpóźniej do 2 dni po wykonaniu usługi. Firma aleCzyścimy.pl rozpatrzy reklamacje w ciągu 14 dni roboczych.

16. Firma aleCzyścimy.pl podczas każdej usługi wykonuje dokumentację zdjęciową, na którą Klient zlecając usługę wyraża zgodę. Jednocześnie firma aleCzyścimy.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania ww zdjęć w celach promocyjnych i reklamowych nie naruszając przy tym praw do wizerunku osoby zlecającej.

17. Dokumentacja zdjęciowa wykonana przez firmę aleCzyścimy.pl stanowi jednocześnie zabezpieczenie potwierdzające jakość oraz zakres wykonanej usługi.

18. Zlecenie usługi oznacza akceptację regulaminu.

19. We wszystkich przypadkach nieokreślonych niniejszym regulaminem, mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma aleCzyscimy.pl M. Jakubiak Zielona Góra 65-119 ul. F. Rzeźniczaka 41c/9, nip 9291324432.

2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych kontaktować można się na adres: aleczyscimy@onet.pl .

3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest konieczność tego przetwarzania dla realizacji naszych usług.

4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane naszym podwykonawcom, przesyłki kurierskie, Poczta Polska.

5. . Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskiwania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

6. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

7. Pani/Pana dane będą przechowywane na okres wymagający wykonania zlecenia i czasu zachowania ważności gwarancji.

8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie niezbędnym do zawarcia umowy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie tradycyjnej (papierowej), jednak mogą być również przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Złożenia zamówienia, jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności.