O NAS

O NAS

Nasza firma powstała w 2015 roku i od samego początku postawiła wysoko poprzeczkę na lokalnym rynku usług prania tapicerek i dywanów. Staliśmy się jedną z pierwszych firm w Polsce, która wprowadziła najnowsze technologie prania przy użyciu najlepszych dostępnych maszyn i urządzeń. Dwukrotnie w roku 2019 i 2020 zostaliśmy laureatem nagrody „Orły Czystości” dla najlepszej firmy w Zielonej Górze. Nagroda ta przyznawana jest na podstawie licznych bardzo dobrych opinii naszych Klientów. Lista firm, które obsłużyliśmy jest naprawdę długa i zawiera najważniejsze firmy z branży prywatnej w regionie, a także najważniejsze urzędy czy miejsca użyteczności publicznej. W 2023 roku w naszej pralni zmieniliśmy całkowicie metodę prania i uruchomiliśmy Lubuską Pralnię Dywanów w pełni w kąpieli wodnej „na wskroś. Tym samym mieszkańcy Zielonej Góry zyskali pralnię z jakością prania dywanów o jakiej wcześniej mogli tylko marzyć.

Dlaczego my?

Nasz zespół doświadczonych, profesjonalnych pracowników dokłada wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług, jakich nasi klienci nie mogą znaleźć nigdzie indziej.
Nasza reputacja mówi sama za siebie; oferujemy najlepszą jakość w połączeniu z indywidualną wyceną, aby stworzyć rozwiązanie, które pasuje do Twoich potrzeb i potrzeb Twojego domu lub firmy.
Korzystamy tylko z najlepszych, bezpiecznych środków czystości i urządzeń. Prace wykonujemy zgodnie ze sztuką, bez półśrodków.

Charakteryzuje nas:

Kompleksowość usług

Jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo skomplikowane zlecenia

Bogate doświadczenie

i setki zadowolonych Klientów rocznie

Bezpieczeństwo

Posiadamy OC

Wiedza

Odbywamy liczne szkolenia u autorytetów z branży prania dywanów i tapicerek meblowych

Darmowa wycena

i gwarancja niezmienności ceny